Kontaktní údaje

icon
  Ing.Tomáš Hoskovec - TH REAL

  Domažlická 800
  339 01 Klatovy

  e-mail: threal@threal.cz
                         tel: 604 241 092


CSS Template

Máte vlastní dotaz?

  • Pošlete nám jej, pokusíme se na něj odpovědět.

Dotazy

  • Poskytujete služby i soukromým osobám nebo pouze firmám?

Naše služby využívají soukromí stavebníci a majitelé nemovitostí, městské a obecní úřady, stavební a investorské společnosti.

  • Máme starší dům, stěny nejsou izolovány proti vlhkosti. Vyřeší náš problém sanační omítka?


Ne, nevyřeší. Sanační omítky jsou při odvlhčování staveb pouze doplňkovým prostředkem. V naprosté většině případů je nutné provést opatření které zabrání nebo omezí vzlínání zemní vlhkosti do zdiva. Sanační omítka se pak vždy použije pro povrchovou úpravu zdiva. Pokud použijete pouze sanační omítku, vytvoříte sice na mokrých zdech suchý povrch, ale vlhkost vzduchu v místnostech zůstane stejná jako dříve. Nechte si zpracovat posouzení stávajícího stavu a sanační návrh. Jenom tak máte jistotu, že provedená opatření budou účinná a že nebudete plýtvat finančními prostředky.

  • Jaké jsou ceny vašich služeb?

Ceny odhadů nemovitostí se odvozují procentní sazbou z ceny nemovitosti. Výše sazby závisí na ceně nemovitosti a na obtížnosti posudku. Například běžný odhad ceny domu v ceně 3 miliony korun bude stát přibližně 4.500,- Kč.

Ceny ostatních služeb určujeme dohodou s klientem. Pro znaleckou činnost a odborné práce platí sazba 500,- Kč/hodinu. Rozsah prací se určí buď předem, nebo co nejdříve po zahájení prací a zjištění obtížnosti zakázky. Ceny znaleckých služeb jsou vždy pouze zlomkem finančních nákladů, které posuzovaným problémem vznikají nebo mohou vzniknout.

  • Potřebuji odhad nebo znalecký posudek velmi rychle - můžete mi pomoci?

Pokud je to možné, snažíme se našim klientům maximálně vyhovět. Vzhledem k tomu, že se jedná o nemovitosti a tím i o významné finanční hodnoty, vyžaduje si zpracování každé zakázky svůj čas.

Rychlou a účinnou pomoc Vám můžeme poskytnout při operativním řešení naléhavých problémů na stavbách. Zde je často možné zabránit vzniku velkých škod nebo odstranit vznikající ropory mezi investorem a dodavatelem dříve, než ohrozí průběh výstavby.